Czekamy na Ciebie!!!
...

W ostatnich tygodniach nasze szkolne drużyny siatkarskie tj : drużyna dziewcząt z Liceum oraz drużyna chłopców z Technikum i Liceum wzięła udział w międzyszkolnych rozgrywkach. Pierwszy turniej o mistrzostwo Ośrodka Sportowego w Rabce-Zdrój odbył się w pierwszym tygodniu marca w hali sportowej w Lipnicy Wielkiej.  Po zaciętej rywalizacji i niekorzystnym losowaniu dziewczęta  zajęły V miejsce. Znaczenie lepiej zaprezentowali się chłopcy, którzy wywalczyli II miejsce i awans do zawodów powiatowych. 

W zawodach powiatowych wzięło udział 6 najlepszych zespołów z poszczególnych ośrodków sportowych. Wśród zespołów: ZST Nowy Targ, I LO Nowy Targ, II LO Nowy Targ, LO Krościenko, ZS Rabka Zdrój nasza drużyna wypadła bardzo dobrze zajmując III miejsce.  W półfinałowym meczu  z zespołem ZS Rabka Zdrój nieznacznie uległa 1:2, a w meczu o III miejsce pewnie 2:0 pokonała zespół I LO Nowy Targ. W składzie reprezentacji szkoły wystąpili : Adrian Majkut, Piotr Łuka, Gwiżdż Michał, Stopiak Krystian, Bandyk Sebastian, Kuliga Paweł, Adam Mastela, Stopiak Łukasz, Stępień Szymon, Polaczek Dominik, Czerwonka Szymon. Trenerem zespołu jest Galik Zdzisław

 

Początek strony