Czekamy na Ciebie!!!
...

2008/2009

C – Wychowawca Robert Kowalczyk
  1. Antałczyk Kinga
  2. Dąbrowski Paweł
  3. Gwizdz Krzysztof
  4. Jędruś Dorota
  5. Karlak Anita
  6. Kąś Marzena
  7. Kościelak Halina
  8. Kupczyk Angelika
  9. Łowas Dariusz
  10. Łuka Iwona
  11. Sobek Barbara
  12. Stopiak Mariusz
  13. Styrcuła Iwona
  14. Szymek Katarzyna
 

2007/2008

C – Wychowawca Krystyna Smoleń

  1. Banaś Elżbieta
  2. Bandyk Ewa
  3. Biel Magdalena
  4. Czorniak Monika
  5. Gąbarczyk Żaneta
  6. Gołucki Maciej
  7. Harkabuz Dominika
  8. Hreśka Grzegorz
  9. Janowiak Mariusz
  10. Janowiak Renata
  11. Janowiak Tomasz
  12. Jeż Szymon
  13. Klozyk Maria
  14. Kudzia Jadwiga
  15. Michalak Marcin
  16. Misiniec Aneta
  17. Plaszczak Michał
  18. Szpak Agata
  19. Ulman Natalia
  20. Utrata Teresa
  21. Wontorczyk Paulina
  22. Zaremba Iwona

D – Wychowawca Jacek Piwowarczyk

  1. Borczuch Iwo
  2. Cabała Paweł
  3. Domin Weronika
  4. Gwiżdż Rafał
  5. Hola Marcela
  6. Janowiak Dawid
  7. Karkoszka Dariusz
  8. Kowalczyk Adrian
  9. Kubacka Agnieszka
  10. Lenart Izabela
  11. Łabuda Zbigniew
  12. Łuka Tomasz
  13. Madziar Ewelina
  14. Michalak Aneta
  15. Nowak Izabela
  16. Nowak Marek
  17. Omylak Dominika
  18. Owsiak Beata
  19. Sidzinka Artur
  20. Spytkowski Tomasz
  21. Szczerba Bartłomiej

2006/2007

 

C – Wychowawca Jadwiga Oskwarek

  1. Górka Katarzyna
  2. Gwiżdż Katarzyna
  3. Jasiurka Marzena
  4. Joniak Beata
  5. Kardaś Jolanta
  6. Kidoń Anna
  7. Kot Bernadetta
  8. Kowalczyk Agata
  9. Kubacka Łukasz
  10. Kudzia Krystian
  11. Kulka Agnieszka
  12. Siepak Krzysztof
  13. Stec Ewelina
  14. Stechura Aneta
  15. Stechura Estera
  16. Szymusiak Sylwia
  17. Śmiech Helena
  18. Świetlak Ewa
  19. Świetlak Ewelina
  20. Warzeszak Anna
  21. Warzeszak Maria
  22. Węgrzyn Iwona
  23. Wilk Piotr

D – Wychowawca Emilia Karlak

  1. Bandyk Daria
  2. Brenkus Beata
  3. Gwiżdż Anna
  4. Jazowska Joanna
  5. Kała Jolanta
  6. Karkoszka Tomasz
  7. Karnafel Andrzej
  8. Klozyk Monika
  9. Kocur Agnieszka
  10. Kucek Tomasz
  11. Leśniewski Dawid
  12. Łazarczyk Marcin
  13. Łowas Artur
  14. Miciniak Barbara
  15. Stasik Marzena
  16. Styruła Edyta
  17. Szklarczyk Sylwia
  18. Utrata Żaneta
  19. Warzeszak Piotr
  20. Wojtyczek Bożena


E – Wychowawca Bożena Janowiak

  1. Brynkus Sabina
  2. Chmenia Katarzyna
  3. Czubar Tomasz
  4. Jasiura Barbara
  5. Joniak Ewa
  6. Karlak Dariusz
  7. Kobroń Łukasz
  8. Kowalczyk Katarzyna
  9. Machaj Dorota
  10. Morąg Krzysztof
  11. Pniaczek Marcin
  12. Spak Anna
  13. Szczęśniak Natalia
  14. Torba Robert
  15. Walczyk Kamil
  16. Wesołowski Grzegorz
  17. Wróbel Jacek
  18. Zahora Lidia

2005/2006

C – Wychowawca Anna Kubacka

  1. Bandyk Sylwia
  2. Brzegowa Monika
  3. Gjądła Elżbieta
  4. Graca Jan
  5. Grończak Urszula
  6. Jasica Monika
  7. Jasica Rafał Robert
  8. Jasiura Piotr
  9. Knapczyk Katarzyna
  10. Kowalik Katarzyna
  11. Kubacka Anna
  12. Kubacka Anna
  13. Kwak Rafał
  14. Łazarczyk Piotr
  15. Łowas Dorota
  16. Machajda Anna
  17. Machajda Piotr
  18. Otrembiak Piotr
  19. Piórkowski Łukasz
  20. Świetlak Anna
  21. Węgrzyn Leszek
  22. Wontorczyk Dawid
  23. Wrońska Aneta
  24. Zaremba Janusz

D – Wychowawca Zofia Lichosyt

  1. Budzińska Agnieszka
  2. Duda Anna
  3. Dziedzic Anna
  4. Gwiżdż Barbara
  5. Gwiżdż Piotr
  6. Hola Janusz
  7. Jabłońska Agata
  8. Jasiurka Rafał
  9. Kasprzak Dorota
  10. Kobroń Agnieszka
  11. Kulawiak Aneta
  12. Lenart Edyta
  13. Łaciak Katarzyna
  14. Miciniak Anna
  15. Pietrzak Maria
  16. Reif Michał
  17. Szymek Arleta
  18. Tisończyk Katarzyna
  19. Zbieżek Grażyna

 

E – Wychowawca Beata Mastela

  1. Basisty Dariusz
  2. Blańda Krzysztof
  3. Bryja Adam
  4. Brzegowy Paweł
  5. Burdyl Michał
  6. Dworszczak Szymek
  7. Fitak Piotr
  8. Kidoń Mariusz
  9. Kidoń Tomasz
  10. Lenart Piotr
  11. Łaciak Amelia
  12. Miesiarczyk Mateusz
  13. Stopiak Marcin
  14. Tokarczyk Marcin
  15. Wierzbiak Krzysztof
  16. Zamarło Izabela


2004/2005

B – Wychowawca Krystyna Smoleń

1. Bandyk Albert

2. Bandyk Kinga

3. Byczyk Monika

4. Jabłoński Maciej

5. Janik Marta

6. Janowiak Natalia

7. Karkoszka Dominika

8. Karkoszka Ewa

9. Karnafel Anna

10. Klapisz Marzena

11. Kocur Marzena

12. Kubacka Agnieszka

13. Leśniewski Mateusz

14. Łowas Marek

15. Łowas Marta

16. Mastela Urszula

17. Michalak Katarzyna

18. Możdżeń Agata

19. Pniaczek Natalia

20. Ślezak Paweł

21. Walczyk Iga

22. Wykręt Monika

 

C – Wychowawca Maria Jeż

1. Brzegowa Joanna

2. Grapa Edyta

3. Gwiżdż Marcin

4. Kowalczyk Daria

5. Koziana Anna

6. Kubacka Paweł

7. Kulak Justyna

8. Kwiatkowski Paweł

9. Lizak Monika

10. Mastela Daria

11. Mastela Marcin

12. Miesiarczyk Janina

13. Piotrowski Daniel

14. Podczerwińska Agnieszka

15. Prylińska Katarzyna

16. Szczęśniak Paulina

17. Tisończyk Paulina

18. Warciak Agata

19. Witkowska Sabina

20. Zahora Katarzyna

21. Zawiślan Barbara

 

D – Wychowawca Jacek Piwowarczyk

1. Basisty Bogdan

2. Bochaczyk Grzegorz

3. Brauner Paweł

4. Gluc Barbara

5. Jagiełka Paweł

6. Knowa Anna

7. Kramarz Tomasz

8. Lubaszka Łukasz

9. Łoboda Anna

10. Mastela Józef

11. Pastwa Michał

12. Płókarz Sławomir

13. Sarniak Anna

14. Skoczyk Zofia

15. Skubisz Przemysław

16. Stec Czesław

17. Stopiak Marta

18. Śmiech Konrad

19. Węgrzyn Marcin

20. Wontorczyk Marcela

Początek strony