Czekamy na Ciebie!!!
...

2014/2015

 

    Klasa III a

Wychowawca Zofia Lichosyt

     1.  Bandyk Dominika

     2.  Bandyk Izabela

     3.  Bandyk Rafał

     4.  Białoń Bartosz

     5.  Dziubek Ewelina

     6.  Ignaciak Monika

     7.  Iskrzycki Dawid

     8.  Janowiak Dominik

     9.  Karkoszka Weronika

   10.  Klozyk Kamila

   11.  Kocur Kinga

   12.  Kościelak Patrycja

   13.  Kramarz Edyta

   14.  Lichosyt Monika

   15.  Lichosyt Piotr

   16.  Matera Piotr

   17.  Mikłusiak Mariusz

   18.  Pakos Arkadiusz

   19.  Piwowarczyk Katarzyna

   20.  Styruła Ewelina

   21.  Szklarczyk Gabriela

   22.  Wójciak Aldona


   Klasa III b

   Wychowawca Maria Jeż

    1.  Bandyk Katarzyna

    2.  Bombol Rafał

    3.  Brandys Klaudia

    4.  Brzegowa Marta

    5.  Dudziak Paulina

    6.  Gąbarczyk Szymon

    7.  Jasiura Julia

    8.  Jurczak Marcelina

    9.  Karkoszka Ewelina

  10.  Kidoń Katarzyna

  11.  Krzywicka Sylwia

  12.  Kubacka Wioleta

  13.  Kuczkowicz Dominika

  14.  Kulawiak Kamila

  15.  Kuliga Magdalena

  16.  Lichosyt Dominika

  17.  Lichosyt Ewelina

  18.  Nowak Elżbieta

  19.  Piosek Kamil

  20.  Szlachta Barbara

  21.  Śmiech Klaudia

  22.  Wziątek Agnieszka


 

2013/2014

    Wychowawca Magdalena Stasiak 

    1.   Bandyk Katarzyna

    2.   Bodzioch Kamil

    3.   Brenkus Anna

    4.   Brzegowy Dagmara

    5.   Dębicka Monika

    6.   Grzybacz Patryk

    7.   Janowiak Barbara

    8.   Jendruś Gabriela

    9.   Karkoszka Patrycja

  10.   Karlak Beata

  11.   Karlak Dominika

  12.   Koprek Szymon

  13.   Kucek Edyta

  14.   Kudzia Dominika

  15.   Kuliga Sebastian

  16.   Łabuz Dominika

  17.   Machaj Patryk

  18.   Maciura Maria

  19.   Martyniak Anna

  20.   Mikłusiak Katarzyna

  21.   Owsiak Dominika

  22.   Rudnicka Angelika

  23.   Spiszak Szymon

  24.   Stopiak Dorota

  25.   Surowczyk Małgorzata

  26.   Symala Katarzyna

  27.   Szklarczyk Dagmara

  28.   Śmiech Marta

  29.   Świetlak Angelika

  30.   Warzeszak Anna

  31.   Warzeszak Tomasz

  32.   Węgrzyn Sara

  33.   Wontorczyk Łukasz

  34.   Wójciak Arleta

  35.   Zubrzycka Weronika

2012/2013

 

Wychowawca Beata Mastela
  1. Bandyk Izabela
  2. Bandyka Mariola
  3. Białoń Gabriela
  4. Brenkus Iwona
  5. Brzegowy Izabela
  6. Domin Aneta
  7. Hetmańska Magdalena
  8. Ignaciak Tomasz
  9. Janiczak Joanna
  10. Karkoszka Łucja
  11. Karlak Magdalena
  12. Kidoń Katarzyna
  13. Kobroń Katarzyna
  14. Kościelniak Angelika
  15. Kucek Sebastian
  16. Kuliga Edyta
  17. Lichosyt Nnatalia
  18. Łabuda Kamil
  19. Łuka Justyna
  20. Małkusiak Mariola
  21. Marcinek Oskar
  22. Michalak Damian
  23. Mikłusiak Renata
  24. Moniak Tomasz
  25. Plaszczak Marcela
  26. Polaczek Aneta
  27. Sowińska Justyna
  28. Wąsowicz Sylwia
  29. Węgrzyn Agnieszka
  30. Wontorczyk Magdalena
  31. Zahora Mateusz
  32. Żurek Katarzyna
 

 

 

 

 

2011/2012

 

 A – Wychowawca Maria Jeż
  1. Borowy Aneta
  2. Graca Barbara
  3. Gwiżdż Wojciech
  4. Janowiak Adam
  5. Jasiura Lucyna
  6. Jędryga Dawid
  7. Karkoszka Patryk
  8. Kocur Marzena
  9. Lach Mateusz
  10. Lach Paweł
  11. Łuka Barbara
  12. Mikłusiak Łukasz
  13. Mondel Gabriela
  14. Plaszczak Bartosz
  15. Stercuła Mariola
  16. Styrcuła Anita

 

B – Wychowawca Jadwiga Oskwarek
  1. Dębicka Katarzyna
  2. Dworszczak Ewelina
  3. Gąbarczyk Mariola
  4. Górka Kamila
  5. Gwiżdż Agnieszka
  6. Indycka Gabriela
  7. Jazowska Barbara
  8. Jazowska Edyta
  9. Łabuda Weronika
  10. Madziar Anna
  11. Malik Katarzyna
  12. Marmuła Małgorzata
  13. Michalak Dorota
  14. Owczar Beata
  15. Symalczyk Bogusława
  16. Świetlak Beata
  17. Węgrzyn Beata
  18. Wnęk Justyna
  19. Wojtusiak Agnieszka
  20. Wontorczyk Justyna

  

2010/2011

A – Wychowawca Jacek Piwowarczyk

 1       Giza Sylwia

2       Harkabuz Ewa

3       Hetmański Łukasz

4       Domin Aneta

5       Janowiak Iwona

6       Jazowska Izabela

7       Karnafel Adrian

8       Kobylska Anna

9       Kubacka Katarzyna

10     Kucek Łukasz

11     Lichosyt Dawid

12     Michalak Edyta

13     Michalak Julia

14     Michalak Patryk

15     Michalak Wioletta

16     Rudnicki Patryk

17     Smoleń Dawid

18     Wnęk Joanna

B – Wychowawca Krystyna Smoleń

1       Antałczyk Wioletta

2       Bandyk Anna

3       Bandyk Sylwia

4       Bartos Magdalena

5       Bochaczyk Natalia

6       Capiak Paweł

7       Domin Wioleta

8       Gwiżdż Angelika

9       Jasiura Natalia

10     Jazowska Sylwia

11     Jazowski Bartosz

12     Karkoszka Magdalena

13     Karkoszka Małgorzata

14     Karkoszka Mariola

15     Karkoszka Piotr

16     Krupa Justyna

17     Kubacka Estera

18     Łowas Joanna

19     Madziar Katarzyna

20     Madziar Monika

21     Mikłusiak Michał

22     Spytkowski Mateusz

23     Stechura Edyta

 

2009/2010

A – Wychowawca Elżbieta Sobczak

  1. Bandyk Magdalena
  2. Gąbarczyk Damian
  3. Gwiżdż Agata
  4. Hrustek Iwona
  5. Janiszewski Adam
  6. Janowiak Stanisław
  7. Jazowski Mateusz
  8. Karkoszka Marcin
  9. Klozyk Anita

10. Kostyra Monika

11. Kucek Danuta

12. Kwak Paweł

13. Lach Tomasz

14. Lichosyt Mateusz

15. Łowas Jarosław

16. Michalak Paweł

17. Pawlak Iwona

18. Plaszczak Wioletta

19. Rokicka Wioleta

20. Stehura Kinga

21. Stopiak Agata

22. Utrata Marcela

23. Węgrzyn Monika

24. Wojtusiak Karolina

25. Zięba Mariusz

 B – Wychowawca Katarzyna Buroń, Bożena Marcinek

  1. Brzegowy Dariusz
  2. Chowaniec Kamila
  3. Grobarczyk Katarzyna
  4. Karlak Sylwia
  5. Makuch Lidia
  6. Mikłusiak Barbara
  7. Otrębiak Jan
  8. Palenik Monika
  9. Serwińska Jadwiga
  10. Solarz Ewelina
  11. Tisończyk Anna
  12. Żmudzka Katarzyna

2008/2009

A – Wychowawca Jolanta Janiszewska

  1. Faron Anna
  2. Hrustek Magdalena
  3. Janowiak Ewelina
  4. Janowiak Monika
  5. Jasica Agnieszka
  6. Jasiura Beata
  7. Jędruś Barbara
  8. Karkoszka Izabela
  9. Kucek Katarzyna
  10. Lichosyt-Ogrodny Ewelina
  11. Mikłusiak Agnieszka
  12. Mikłusiak Aneta
  13. Pastorczyk Sylwia
  14. Plaszczak Beata
  15. Plaszczak Katarzyna
  16. Plaszczak Marcela
  17. Surowczyk Angelika
  18. Warzeszak Agnieszka

B – Wychowawca Zofia Lichosyt

  1. Albertusiak Sylwia
  2. Bandyk Marcela
  3. Basisty Aneta
  4. Gwiżdż Natalia
  5. Jaromin Marcin
  6. Jasica Dominik
  7. Kocur Marcela
  8. Kojda Kamil
  9. Kozak Małgorzata
  10. Krupa Elżbieta
  11. Lichosyt Dawid
  12. Machajda Janusz
  13. Nowak Małgorzata
  14. Pawlak Rafał
  15. Piwowarczyk Michał
  16. Sandrzyk Daniel
  17. Skoczyk Bartłomiej
  18. Stercuła Karolina
  19. Styruła Aneta
  20. Szarlej Mateusz
  21. Torba Aneta
  22. Warzeszak Marek
  23. Wnęk Dawid

2007/2008

A – Wychowawca Maria Jeż

  1. Chowaniec Agnieszka
  2. Fitak Agnieszka
  3. Grapa Kamil
  4. Jagódka Magdalena
  5. Janowiak Teresa
  6. Jastrzębski Przemysław
  7. Jazowska Marlena
  8. Knechta Piotr
  9. Krupa Monika
  10. Kudzia Marcin
  11. Machaj Jakub
  12. Madziar Dariusz
  13. Marmuła Iwona
  14. Mikłusiak Krzysztof
  15. Nowak Angelika
  16. Podczerwińska Katarzyna
  17. Sklarczyk Barbara
  18. Sojka Barbara
  19. Ślezak Dawid
  20. Wnęk Małgorzata
  21. Wojtusiak Patrycja
  22. Wojtusiak Stanisława
  23. Żurek Marta

B – Wychowawca Jadwiga Oskwarek

  1. Chowaniec Agnieszka
  2. Czerwień Małgorzata
  3. Danek Marzena
  4. Daniel Sebastian
  5. Dunajczan Katarzyna
  6. Grelak Anna
  7. Karkoszka Anna
  8. Karkoszka Katarzyna
  9. Kocur Edyta
  10. Kolkowicz Dorota
  11. Komenda Paulina
  12. Kubisiak Rafał
  13. Łaciak Paulina
  14. Maciasz Renata
  15. Plaszczak Sylwia
  16. Sowińska Weronika
  17. Stasiak Tomasz
  18. Stasiowski Kamil
  19. Stramek Judyta
  20. Warzeszak Aneta
  21. Wojtusiak Krystian
  22. Zahora Marek
  23. Żurek Aneta

2006/2007

A – Wychowawca Elżbieta Sobczak

  1. Bagińska Marta
  2. Bochaczyk Paula
  3. Chowaniec Elżbieta
  4. Chowaniec Sabina
  5. Chowaniec Żaneta
  6. Grobarczyk Monika
  7. Gwiżdż Piotr
  8. Ignaciak Barbara
  9. Janiczak Agata
  10. Janiszewski Bartosz
  11. Janowiak Barbara
  12. Jazowska Aneta
  13. Jazowska Katarzyna
  14. Kaleta Paweł
  15. Kwak Krystyna
  16. Limanówka Sabina
  17. Liszka Marek
  18. Michalak Halina
  19. Reif Gabriela
  20. Wilk – Juraszek Joanna
  21. Wojtusiak Marcela
  22. Wójciak Monika
  23. Żurek Urszula

B – Wychowawca Bożena Marcinek

  1. Albertusiak Anna
  2. Danielewicz Kinga
  3. Dębicki Marcin
  4. Faron Izabela
  5. Fifański Michał
  6. Gombarczyk Przemysław
  7. Gwiżdż Marta
  8. Kostyra Rafał
  9. Lach Grzegorz
  10. Lenczowska Paulina
  11. Lichosyt Aneta
  12. Miernicki Józef
  13. Mieszkowski Adam
  14. Mikłusiak Tomasz
  15. Oskwarek Magdalena
  16. Paniak Marzena
  17. Pastorczyk Anna
  18. Pieróg Ewa
  19. Skodoń Iwona
  20. Stopiak Piotr
  21. Szlachta Marcin
  22. Wacławiak Kinga
  23. Węgrzyn Rafał
  24. Wróbel Teresa

2005/2006

A – Wychowawca Jolanta Janiszewska

  1. Brenkus Krystyna
  2. Dunaj Dawid
  3. Janowiak Marcin
  4. Jazowski Dariusz
  5. Jurczak Mariusz
  6. Karkoszka Michał
  7. Komperda Monika
  8. Kowalczyk Małgorzata
  9. Kozak Barbara
  10. Łabuz Mateusz
  11. Łaciak Joanna
  12. Łyś Mateusz
  13. Oskwarek Grzegorz
  14. Pawlak Sławomir
  15. Plaszczak Barbara
  16. Sojka Małgorzata
  17. Stasik Ewelina
  18. Stopiak Dariusz
  19. Ślezak Agnieszka
  20. Węgrzyn Anna
  21. Wnęk Barbara
  22. Zahora Krystyna
  23. Zborek Kinga
  24. Żemba Krzysztof
  25. Żurek Monika

B – Wychowawca Wojciech Janiszewski

  1. Brzana Wioleta
  2. Danielewicz Ola
  3. Domalik Katarzyna
  4. Dunaj Kinga
  5. Gombarczyk Justyna
  6. Jasiura Anna
  7. Jazowska Bogumiła
  8. Jazowska Dorota
  9. Jazowska Edyta
  10. Juśko Anna
  11. Karkoszka Teresa
  12. Kowalczyk Kamila
  13. Kubacka Artur
  14. Kubacka Katarzyna
  15. Mastella Daniel
  16. Michalak Maria
  17. Mikłusiak Katarzyna
  18. Mikłusiak Krzysztof
  19. Mikłusiak Michał
  20. Stechura Anna
  21. Stopiak Andrzej

2004/2005

A – Wychowawca Jadwiga Oskwarek

1. Bochaczyk Sylwia

2. Fitak Wiesław

3. Gwiżdż Estera

4. Ignaciak Adam

5. Janowiak Teresa

6. Jazowska Agnieszka

7. Jazowski Wojciech

8. Kasprzak Katarzyna

9. Kidoń Kinga

10. Kidoń Maria

11. Kucek Paweł

12. Kwak Mateusz

13. Łuka Aneta

14. Maciura Aneta

15. Marszałek Marzena

16. Michalak Marzena

17. Michalak Michał

18. Michalak Piotr

19. Mikłusiak Szymon

20. Oskwarek Marta

21. Prokop Magdalena

22. Skoczyk Grzegorz

23. Smalec Tatiana

24. Smreczak Tomasz

25. Stasiowska Izabela

26. Stercuła Maria

27. Stercuła Mariusz

28. Ślezak Marcelina

29. Wójciak Janusz

30. Ziemiańczyk Tadeusz

Początek strony